O inwestycji


Wyjątkowe miejsce w Twoim sercu i w Poznaniu.
Tu chce się wracać!

NARAMOWICKA 106

2 kameralne budynki w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych


Naramowicka 106 to nowa inwestycja Pekabud-Morasko Inwestycje Sp. z o.o. składająca się z dwóch kameralnych budynków, usytuowanych w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku Lechicka/Naramowicka nowo wybudowanej linii tramwajowej, świetnie skomunikowanych z centrum miasta.

Atutem inwestycji jest bliskie sąsiedztwo terenów zielonych oraz licznych obiektów usługowo-handlowych i placówek edukacyjnych (sklepy, szkoły, przedszkola).

NARAMOWICKA 106

Tu chce się mieszkać


Walory naszej inwestycji to bardzo dobra jakość wykonania, nowoczesna architektura, zgodne z najnowszymi trendami wyposażenie w wideodomofony, monitoring (części wspólnych), fotowoltaikę (dla potrzeb administracji) oraz miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej z możliwością zamontowania gniazd do ładowania samochodów elektrycznych.

Od wielu lat standardem w naszych realizacjach jest stolarka okienna z trzyszybowym pakietem szklanym i kasetą umożliwiającą indywidualne zamontowanie rolet zewnętrznych. Dzięki zastosowaniu odpowiednich okien oraz ociepleniu elewacji nasze budynki będą spełniać aktualne wymogi (z 2021 roku) dotyczące zapotrzebowania na energię pierwotną Ep.

Do każdego mieszkania przynależeć będzie: balkon (min. wielkość 5,6m2), taras bądź ogródek, oraz niezależne miejsca postojowe zewnętrzne i w hali garażowej. W ofercie znajdą się również liczne miejsca rowerowe.

Ostatnio zrealizowane inwestycje Pekabud-Morasko Inwestycje Sp. z o.o. to:
 

Naramowicka 106Bliskość miasta
przystanek tramwajowy 50m

Bliskość sklepów
biedronka, lidl
w okolicy

Miejsca postojowe
w hali garażowej

Miejsca postojowe
dla gości
LOKALIZACJA

Naramowicka 106 / 61-619 Poznań

TELEFON

+48 509 855 888